LogoPay LogoPay LogoPay

Kredi kartı ile anında ödeme alın, tahsilatlarınızı hızlandırın!

Bilgi Talebi

Lisans Yenileme

Fiyat Listeleri

Kampanyalar

Başarı Hikayemiz

Logo LEM

LogoPay

LogoPay hizmetlerinden yararlanmaya başlayarak, gönderdiğiniz e-fatura ve e-arşiv faturaları ve gönderdiğiniz mutabakat mektupları üzerinden müşterilerinizin anında kredi kartı ile ödemelerini tamamlamalarını sağlayabilirsiniz. LogoPay ile ayrıca, e-Mutabakat gönderdiğiniz müşterilerinizin, e-mutabakat portali üzerinden mutabık oldukları borçlarını anında kredi kartı ile ödemelerini de sağlayabilirsiniz.

LogoPay ile müşterilerinizin ödemelerini taksitli şekilde de yapabilmelerini sağlayarak, tahsilat oranlarınızı artırabilirsiniz.

LogoPay ile firmanıza ödeme yapan müşterileriniz, ilk ödemelerinde LogoPay sisteminde kredi kartlarını uluslararası güvenlik sertifikasına sahip bir altyapıda kayıt edebileceklerinden, daha sonraki ödemelerini her seferinde kredi kartı bilgisi girmeye gerek kalmadan tek tıkla gerçekleştirebilecekler. Bu sayede, firmanızın ödeme alma süreçleri kolaylaştırarak tahsilat hızınızda artış sağlayabilirsiniz.

LogoPay ile yapacağınız tahsilatlarda çalıştığınız bankanızdan aldığınız kendinize ait Sanal POS’ları kullanabilir; şayet sanal POS’unuz yoksa veya daha avantajlı oranlardan yararlanmak isterseniz de LogoPay’in bir parçası olan Wirecard sanal POS hizmetinden de saniyeler içinde yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgi Talebi Ürün Broşürü Fiyat Listesi   Kampanyalar Tanıtım Videosu  

LogoPay ile tahsilat yapabilmek için için Logo ERP çözümlerinden birine sahip olmak gerekir mi?

LogoPay ile ödeme almaya başlamak için Logo ERP çözümlerinden birine sahip olmak gerekmemektedir. e-fatura / e-arşiv hizmetimizlerimiz veya e-Mutabakat hizmetimizden yararlandığınız durumda LogoPay ile hemen tahsilata başlayabilirsiniz.

LogoPay ile tahsilata başlamak için ne yapmayalım?

LogoPay ile tahsilata başlamak için Logo e-Business portali üzerinden bu hizmeti satın alabilirsiniz. Kendi sanal POS’unuz var ise, kendi sanal POS’unuzu tahsilatlar için kullanacağınızı belirtmelisiniz. Sanal POS’unuz yok ise, tahsilatlar için sanal POS hizmetini Wirecard’dan alacağınızı (“Kendi Sanal POS’um yok” seçeneği) işaretlemelisiniz. Destek personelimiz sizinle temasa geçerek sürecin devamı ile ilgili olarak sizi yönlendirecektir.

Sanal POS’um yoksa ne yapmalıyım?

Sanal POS’unuz yoksa, LogoPay hizmetini satın alırken, Kendime ait sanal POS’um yok seçeneğini seçmelisiniz. Ardından Wirecard tarafından sistemde tarafınıza bir sanal POS açılarak, bilgileri email aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Bu bilgilerle LogoPay üzerinden tahsilata anında başlayabilirsiniz.

Bu Sayfayı Beğendiniz mi?

İLGİLİ LOGO ÇÖZÜMLERİ :

İş uygulamalarınızı 3. boyuta taşıyın!

Logo Go 3

Yepyeni Bir Kullanıcı Deneyimi!

Logo Tiger 3

İş Hayatında Yeni Bir 'Start'

Logo Start

En Uygun e-Fatura Çözümleri

Logo e-Fatura

Maliyet Avantajlı, Çevreci Çözüm

Logo e-Defter

Azalan Maliyetler, Hızlı Çözüm!

Logo e-Arsiv